MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich nastavení

Nový turistický časopis „Léto v Kladském pomezí“

Publikováno: Út 12.04.2022

Region: Jestřebí hory, Podkrkonoší

Každoročně touto dobou se příznivci Kladského pomezí, místní obyvatelé i turisté těší na nové vydání letních novin Kladského pomezí. V letošním jubilejním roce, kdy naše organizace slaví již 25 let své existence, chystáme zásadní změnu. Po 13 letech se noviny promění v turistický časopis s názvem „Léto v Kladském pomezí“. Jaké tato změna přinese novinky a co zajímavého se v něm dočtete?

Kompaktní formát A4, tisk na křídovém papíře, jiný vizuál a zcela nové logo Kladského pomezí - to vše vás upoutá hned při prvním pohledu na časopis. Jeho obsah bude nabitý turistickými novinkami a tipy na výlety po našem regionu, stejně jako tomu bylo v předchozích letech. Rozdílem bude atraktivnější vzhled – kratší články budou doplněny většími fotkami a přibude k nim také praktický informační box s kontakty. Dočtete se například o znovuotevření pevnosti Dobrošov po rozsáhlé rekonstrukci, o 160. výročí od úmrtí spisovatelky Boženy Němcové, o zpřístupnění a oživení „Čapkova mlýna“ v Hronově, o největším krajinném prvku našeho regionu, kterým je vodní nádrž Rozkoš, a o mnohém dalším.

Nově jsme se zeptali několika fotografů a influencerů, jaká místa Kladského pomezí doporučují navštívit. Nabídneme také dva zajímavé rozhovory. V prvním jsme vyzpovídali manžele Venclákovy z Náchoda, jejichž voňavá ručně vyráběná mýdla a koupelové soli se pyšní označením Regionální produkt Kladské pomezí. Druhý rozhovor představí práci a poslání Pavla Rysa – ředitele Hotelu U Beránka, který je výkladní skříní města Náchod. Naprostou novinkou bude rubrika „Festival zážitků“ s tipy na letní zážitkové aktivity v Kladském pomezí. Nebude chybět tradiční přehled kulturních akcí, letních kin či praktická dvoustránková cyklomapa regionu umístěná uprostřed časopisu, aby si ji čtenáři mohli v případě potřeby snadno vytrhnout.

Nový letní časopis vyjde na sklonku května a bude k dostání zdarma ve všech informačních centrech regionu, ale také v online podobě na našem webu  www.kladskepomezi.cz. Těšte se.


S pozdravem a přáním pěkných dní 


Bc. Markéta Tomanová
manažer pro styk s veřejností
Kladské pomezí, o.p.s.
547 01 Náchod, Karlovo náměstí 179

www.kladskepomezi.cz
www.ski.kladskepomezi.cz
www.toulavybatoh.cz
www.karelcapek.cz

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás