MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich skrytí

Fulltextové vyhledávání

Termín

Region

Jestřebí hory Podkrkonoší Batňovice Havlovice Chvaleč Jívka Libňatov Malé Svatoňovice Maršov u Úpice Radvanice Rtyně v Podkrkonoší Suchovršice Velké Svatoňovice Čermná Dolní Olešnice Hajnice Horní Olešnice Chotěvice Kocbeře Kohoutov Pilníkov Vítězná Vlčice Vlčkovice v Pokrkonoší Choustníkovo Hradiště Staré Buky Úpice

Další filtry

Beseda Burza Charitativní cyklovýlety Divadlo Ekologie Historie Hudba Jarmark Kino kulturní naučné stezky Památky Přednáška pro děti Pro seniory Řemesla Sport sportoviště Tradice Trhy Turistika Tvoření Vycházka Výstava Vzdělávání Zájezd zajímavosti

Jít zpět

Jít zpět

Středeční pohár horských kol je v plném proudu

Středeční pohár horských kol je v plném proudu

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Termín: St 30.08.2023 - So 07.10.2023 / Publikováno: Po 11.09.2023

Region: Jestřebí hory, Malé Svatoňovice, Podkrkonoší, Rtyně v Podkrkonoší, Úpice

Milí příznivci sportu, rádi bychom vás touto cestou pozvali na 28. ročník Středečního poháru horských kol - Joy.bike Cup 2023, který se uskuteční převážně v regionu Jestřebích hor a Broumovska.

Přijďte si vyzkoušet některý ze závodů a nebo si rovnou užít celý pohár. Jedná se o závody horských kol, které jsou určené pro všechny generace od dětí, co dosáhnout na zem z odrážedla až po zkušené veterány.

Připraveno je 7 závodů, které se pojedou na tradičních místech, ale čeká nás i jedna novinka. Vše vypukne 30. srpna prvním závodem na Odolově, což je už léta letoucí stálice poháru. Hned o týden později se pojede ve Rtyňské Krákorce, na místě, kde celý pohár před 28 lety vznikl. Následovat bude Červený Kostelec, který se vrací po dvouleté pauze a Adršpach, jež bude součástí poháru letos po desáté. Druhou půlku poháru načne zcela nový závod v Jičíně, kam se vydáme v rámci exkurze po domácích tratích vzdálenějších účastníků. Závod pro nás připraví parta okolo Petra Kordíka, kteří jsou pravidelnými účastníky poháru. Předposlední závod se pojede v Hronově a o konečném pořadí poháru se rozhodne v Polici nad Metují v sobotu 7. října. Po posledním závodě vyhlásíme celkové výsledky a oceníme ty nejlepší v jednotlivých kategoriích.

Kompletní informace o poháru a jednotlivých závodech najdete na webu poháru www.stredecnipohar.cz.

 

Těšíme se na vás.

Pedálu zdar!

Jít zpět

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás