MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich skrytí

Fulltextové vyhledávání

Publikováno

Region

Jestřebí hory Podkrkonoší Batňovice Havlovice Chvaleč Jívka Libňatov Malé Svatoňovice Maršov u Úpice Radvanice Rtyně v Podkrkonoší Suchovršice Velké Svatoňovice Čermná Dolní Olešnice Hajnice Horní Olešnice Chotěvice Kocbeře Kohoutov Pilníkov Vítězná Vlčice Vlčkovice v Pokrkonoší Choustníkovo Hradiště Staré Buky Úpice

Další filtry

Cestovní ruch Dotace Ekologie Historie Humanitární pomoc Kultura MAP MAS KJH Olympiáda pro starší Operační programy osobnosti Pracovní nabídka Pro děti Pro seniory Projekty Regionální produkt Regiony sobě Sport Starostové Studentský parlament Vzdělávání z regionů zajímavosti a moudra ze svazku obcí Zpravodaj

V Batňovicích řešili ohrožení dětí na sociálních sítích

Publikováno: St 20.04.2022

Region: Batňovice, Jestřebí hory

Na děti číhají na internetu různá nebezpečí. Realizátoři vzdělávacího projektu Místní akční plán Trutnovsko II se proto rozhodli vsadit na osvětu a prevenci. V rámci podpory kvalitního inkluzivního vzdělávání jsme uspořádali seminář pro rodiče školáků na téma "Ohrožení dětí - rizika na sociálních sítích".

Setkání hostila ve středu 13. dubna 2022 Základní škola Batňovice a lektorem byl zkušený policejní preventista Lukáš Vincenc. Přítomní se například dozvěděli, jaké fotografie s dětmi by neměli sdílet ve veřejném prostoru. Zaznělo zde také, že je dobré s dětmi na sociálních sítích být, rozhodně není dobré rezignovat na kyberprostor. Došlo také na odstrašující příklady nebo na dotazy rodičů.

Další podobné setkání s názvem "Školáci a nástrahy sociálních sítí" uspořádáme ve čtvrtek 21.4. od 16:30 na Základní škole Bratří Čapků v Úpici. Všichni zájemci z řad rodičů nebo učitelů z území ORP Trutnov jsou zváni!

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás