MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich skrytí

Fulltextové vyhledávání

Termín

Region

Jestřebí hory Podkrkonoší Batňovice Havlovice Chvaleč Jívka Libňatov Malé Svatoňovice Maršov u Úpice Radvanice Rtyně v Podkrkonoší Suchovršice Velké Svatoňovice Čermná Dolní Olešnice Hajnice Horní Olešnice Chotěvice Kocbeře Kohoutov Pilníkov Vítězná Vlčice Vlčkovice v Pokrkonoší Choustníkovo Hradiště Staré Buky Úpice

Další filtry

cyklovýlety Divadlo Ekologie Historie Hudba Jarmark Kino kulturní naučné stezky Památky Přednáška pro děti Řemesla Sport sportoviště Trhy Turistika Výstava zajímavosti

Jít zpět

Jít zpět

Cyklo víkendy Barta.bike 2022

Cyklo víkendy Barta.bike 2022

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Termín: So 25.06.2022 - Ne 21.08.2022 / Publikováno: Út 07.06.2022

Region: Jestřebí hory, Úpice

Proč vyjet na cyklo víkend s Barta.bike?

Barta.bike je firma plná cyklistických nadšenců, kteří se rozhodli na základě svých dlouholetých trenérských, instruktorských a závodních zkušeností spojit své nadšení, zorganizovat kemp pro děti a nadchnout je pro tento sport stejně tak, jako jsou oni sami.

Tým trenérů Barta.bike tvoří ucelenou profesionální skupinu, která má naší budoucí cyklistické generaci co předat a namotivovat je k aktivnímu trávení svého času sportem nejen v přírodě. 

Místo konání kempu jsme zvolili již loni osvědčené Benecko v srdci Krkonoš, které je ideální destinací, nabízející jak perfektní cyklotrasy v úžasné přírodě, kousek od Žalého a nedaleko Špindlerova Mlýna, tak mající pestrou nabídku pro trávení volného času celé Vaší rodiny.

Cyklo víkend je otevřen pro max. 30 dětí, které se rozdělí do několika skupin podle věku a zkušeností. Skupinky s nejmladšími dětmi budou mít samozřejmě 2 dospělé trenéry, aby bylo o naše malé bikery dobře postaráno.

Benecko: 25.-26. červen 2022
Ratibořice: 20. - 21. srpen 2022

PŘIHÁŠKA NA NAŠE CYKLOVÍKENDY: Dětský cyklovíkend Barta.bike 2022

Jít zpět

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás