MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich skrytí

Fulltextové vyhledávání

Termín

Region

Jestřebí hory Podkrkonoší Batňovice Havlovice Chvaleč Jívka Libňatov Malé Svatoňovice Maršov u Úpice Radvanice Rtyně v Podkrkonoší Suchovršice Velké Svatoňovice Čermná Dolní Olešnice Hajnice Horní Olešnice Chotěvice Kocbeře Kohoutov Pilníkov Vítězná Vlčice Vlčkovice v Pokrkonoší Choustníkovo Hradiště Staré Buky Úpice

Další filtry

Beseda Burza Charitativní cyklovýlety Divadlo Ekologie Historie Hudba Jarmark Kino kulturní naučné stezky Památky Přednáška pro děti Pro seniory Řemesla Sport sportoviště Tradice Trhy Turistika Tvoření Vycházka Výstava Vzdělávání Zájezd zajímavosti

Jít zpět

Jít zpět

Tradiční čínské cvičení ve Rtyni

Tradiční čínské cvičení ve Rtyni

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Termín: So 13.04.2024 - So 11.05.2024 / Publikováno: Po 04.03.2024

Region: Jestřebí hory, Rtyně v Podkrkonoší

Čchi kung je tradiční čínské cvičení, které má za úkol dodat do lidského těla novou léčivou energii. Praktikuje se jako sestava cviků určených k celkovému duševnímu a tělesnému uvolnění, aby docházelo k úspěšnému energetickému proudění. Cvičení má dlouhou historii a je součástí čínské kultury.

Zdravotní přínosy cvičení Čchi kung:
1. Prevence stresu: Pravidelné cvičení Čchi kung může pomoci snížit stres
a přinést klid a vyrovnanost. Pokud se cítíte přetíženi, zkuste toto tradiční čínské cvičení.
2. Prevence nemocí: Cvičení Čchi kung je vhodné i pro ty, kteří mají oslabenou imunitu. Pravidelné cvičení posiluje nervovou soustavu, trávicí a dýchací systém, hormonální pochody, zdraví reprodukčních orgánů i kosterní aparát.
3. Stabilizace lymfatického systému: Pokud máte problémy s otoky po celém těle, Čchi kung může pomoci rozpohybovat lymfu.
4. Osobní rozvoj: Čchi kung neovlivňuje pouze tělo, ale také duši. Může vám pomoci zvýšit sebevědomí a emocionální stabilitu.
Toto cvičení je mírné a nenáročné, vhodné pro všechny věkové kategorie.Může přinést osvěžení, omlazení a harmonii do vašeho života.

Jít zpět

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás