MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich nastavení

Jít zpět

Jít zpět

Středeční pohár horských kol je v plném proudu

Středeční pohár horských kol je v plném proudu

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Termín: St 30.08.2023 - So 07.10.2023 / Publikováno: Po 11.09.2023

Region: Jestřebí hory, Malé Svatoňovice, Podkrkonoší, Rtyně v Podkrkonoší, Úpice

Milí příznivci sportu, rádi bychom vás touto cestou pozvali na 28. ročník Středečního poháru horských kol - Joy.bike Cup 2023, který se uskuteční převážně v regionu Jestřebích hor a Broumovska.

Přijďte si vyzkoušet některý ze závodů a nebo si rovnou užít celý pohár. Jedná se o závody horských kol, které jsou určené pro všechny generace od dětí, co dosáhnout na zem z odrážedla až po zkušené veterány.

Připraveno je 7 závodů, které se pojedou na tradičních místech, ale čeká nás i jedna novinka. Vše vypukne 30. srpna prvním závodem na Odolově, což je už léta letoucí stálice poháru. Hned o týden později se pojede ve Rtyňské Krákorce, na místě, kde celý pohár před 28 lety vznikl. Následovat bude Červený Kostelec, který se vrací po dvouleté pauze a Adršpach, jež bude součástí poháru letos po desáté. Druhou půlku poháru načne zcela nový závod v Jičíně, kam se vydáme v rámci exkurze po domácích tratích vzdálenějších účastníků. Závod pro nás připraví parta okolo Petra Kordíka, kteří jsou pravidelnými účastníky poháru. Předposlední závod se pojede v Hronově a o konečném pořadí poháru se rozhodne v Polici nad Metují v sobotu 7. října. Po posledním závodě vyhlásíme celkové výsledky a oceníme ty nejlepší v jednotlivých kategoriích.

Kompletní informace o poháru a jednotlivých závodech najdete na webu poháru www.stredecnipohar.cz.

 

Těšíme se na vás.

Pedálu zdar!

Jít zpět

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás