MAS Království Jestřebí hory

O nás Servis regionu Fotogalerie Kontakt

Filtry - zde klikněte pro jejich skrytí

Fulltextové vyhledávání

Termín

Region

Jestřebí hory Podkrkonoší Batňovice Havlovice Chvaleč Jívka Libňatov Malé Svatoňovice Maršov u Úpice Radvanice Rtyně v Podkrkonoší Suchovršice Velké Svatoňovice Čermná Dolní Olešnice Hajnice Horní Olešnice Chotěvice Kocbeře Kohoutov Pilníkov Vítězná Vlčice Vlčkovice v Pokrkonoší Choustníkovo Hradiště Staré Buky Úpice

Další filtry

Beseda Charitativní cyklovýlety Divadlo Ekologie Historie Hudba Jarmark Kino kulturní naučné stezky Památky Přednáška pro děti Pro seniory Řemesla Sport sportoviště Tradice Trhy Turistika Tvoření Vycházka Výstava Vzdělávání Zájezd zajímavosti

Jít zpět

Jít zpět

Šansony a BUBU fóry!

Šansony a BUBU fóry!

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Termín: Pá 09.12.2022 - Pá 09.12.2022 / Publikováno: Út 01.11.2022

Region: Horní Olešnice, Podkrkonoší

Hudebně - zábavná show zpěváka Nathaniela Filipa a první dámy české satiry Zuzany Bubílkové.

Nathaniel Filip, který se především profiluje jako zpěvák šansonu a tradičních vokálních písní, propojil svou hudbu s mluveným slovem v podání první dámy české satiry Zuzany Bubílkové.

Společně pak vytvořili hudebně - zábavné představení s názvem Šansony a BUBU fóry! Nathaniel Filip zde zpívá známé písně, krásné šansony i písně vlastní a Zuzana Bubílková vypráví historky ze svého pestrého života s politiky, satiricky glosuje současné dění a baví mnoha vtipnými komentáři.

Během představení vždy vznikne spontánní atmosféra, kde diváci mají možnost klást oběma protagonistům své otázky a určovat směr celého programu.

S tímto téměř dvouhodinovým koncertním představením jezdí po celé zemi a u diváků sklízí obrovský úspěch.

Jít zpět

Mapa k článkům - kliknutím zobrazíte informace

Vybrali jsme pro Vás